• Vitajte v ZSS Salustia - SZSZI Salustia
Jazyk/Nyelv 

KRABIČKY PLNÉ LÁSKY

DSC03724

V období od 23.11.2022 do 5.12.2022 bola vyhlásená už piaty krát celoslovenská zbierka „Koľko Lásky sa zmestí do krabice od topánok“. Hlavnou myšlienkou tejto výzvy bolo ,,Potešme i tieto Vianoce, ľudí po celom Slovensku darčekom“. 

106 krásne zabalených krabíc od topánok naplnených maličkosťami, ktoré potešia osamelých ľudí putovalo aj k nám do DSS Čeláre-Kirť. Krabice plné lásky, do ktorých darcovia vložili aj kúsok svojho srdca dňa 15.12.2022 odovzdali našim prijímateľom sociálnej služby kontaktné osoby pre okres Veľký Krtíš zborová evanjelická farárka Mgr. Martina Rumanová a  evanjelický farár Mgr. Michal Meliško. 

Tento vzácny darček, ktorý obsahuje z každého roška troška, veľmi potešil našich prijímateľov a utvrdil ich v tom, že aj oni sú dôležití a ani na nich sa v tomto Vianočnom období nezabudlo.   Vianoce sú čarovná chvíľa, kedy viac prejavujeme vďaku, spolupatričnosť a lásku. 

Ďakujeme veľmi pekne darcom,  ktorí svojimi darčekmi spríjemnili aj  tieto Vianoce našich prijímateľov sociálnej služby, vyčarili  tak úsmevy na ich tvárach a zahriali pri srdci svojim nezištným darom.


Zapísala: Mgr. Mária Víziová – sociálna pracovníčka


Priložené fotografie