• Vitajte v ZSS Salustia - SZSZI Salustia
Jazyk/Nyelv 

Navštívili sme benefičné podujatie OSMIDIV

Osmidiv (7)

Dňa 27.08.2023 sa naši prijímatelia sociálnej služby zúčastnili už 14. ročníka benefičného festivalu s názvom OSMIDIV pre mentálne postihnutých a zdravotne znevýhodnených zo zariadení domovov sociálnych služieb organizovaného Občianskym združením Milan Štefánik v Banskej Štiavnici.

 Na benefičnom koncerte vystúpili bez nároku na honorár zvučné mená kapiel ako sú Cigánski diabli, Gladiátor a zahraničná skupina Rednex. Podujatie moderoval Vilo Rozboril, ktorý sa postaral o dobrú náladu celého amfiteátra. Pri vstupe na benefičné podujatie sme tento rok všetci dostali tričká s logom, ktoré sme si aj hneď obliekli. Naši prijímatelia sociálnej služby sa veľmi dobre bavili, zaspievali a zatancovali si so všetkými účinkujúcimi, ktorých na konci obdarovali svojimi výtvormi. O chutné občerstvenie bolo taktiež postarané. Na podujatí boli aj rôzne workšopy a všetkých zúčastnených na začiatku roztancovali tanečníci zo Zumba Zoli.

Ďakujeme OZ Milan Štefánik za tohtoročné pozvanie a tešíme sa na budúci rok, kedy si opäť všetci užijeme kopec dobrej hudby a zábavy, ktorá nás nabije energiou na celý rok dopredu. 


Zapísala: Mgr. Katarína Tatárová – sociálna pracovníčka


VIDEÁ:

https://youtu.be/0u7B7jWYrrs

https://youtube.com/shorts/SUYtbiyDxbQ

https://youtu.be/J1Ep1-T5fnE

https://youtube.com/shorts/SnDEAhwxRbM


Priložené fotografie