• Vitajte v Domove sociálnych služieb Čeláre - Kírť

OSMIDIV 2019

Osmidiv (1)

Dňa 18.08.2019 sa naši prijímatelia sociálnej služby zúčastnili už 10. ročníka benefičného festivalu s názvom OSMIDIV pre mentálne postihnutých a zdravotne znevýhodnených zo zariadení domovov sociálnych služieb, pripravovaný Občianskym združením Milan Štefánik v Banskej Štiavnici. 

Na benefičnom koncerte vystúpili bez nároku na honorár zvučné mená kapiel a sólistov ako sú IMT SMILE, Gladiátor, Emma Drobná, O.B.D. a Drowning Charon. Podujatie moderovali Vera Wisterová a Peter „Šarkan“ Novák, ktorí sa postarali o dobrú náladu celého amfiteátra. Naši prijímatelia sociálnej služby sa veľmi dobre bavili, zaspievali si a zatancovali so všetkými účinkujúcimi. Rozšírili si svoju sociálnu sieť o nových priateľov, ktorých tu spoznali. O občerstvenie bolo taktiež postarané. Zúčastnených však mrzí, že nedostali tričká s logom festivalu, nakoľko sa im už neušli, nevadí, nabudúce.

Ďakujeme OZ Milan Štefánik za tohtoročné pozvanie a tešíme sa na budúci rok, kedy si opäť všetci užijeme kopec dobrej hudby, ktorá nás nabije energiou na celý rok dopredu. 


Zapísala: Mgr. Katarína Tatárová – sociálna pracovníčka


Priložené fotografie